DDarent

O kolik se vám dnes zvýšil počet bodů???

Nejlepší odpověď
www

Nevím, nepočítám.
Někdo dává jasnou, maskovanou, anketu a ono to projde, má body. Jiný jasnou otázku a šup, je z ní anketa 😁
Tyto věci proto ani neřeším !
Doplňuji:
Pro Tom:
Už jsem si zvykl, že body tu nežijí vlastním životem, ale bohužel se o jejich život někdo asi rád postará, stačí číst otázky „místních“ 😁

Další odpovědi
dudu

Není zajímavější sledovat s kolika smysluplnnými otázkami jsem se dnes setkal a kolik užitečných odpovědí jsem dosud poskytl?

Drap

Netuším......­..nesleduji počáteční stav. A taky k čemu ??

anonym

Já tu nejsem od toho,abych si počítal body!

arygnoc

nevím, a od té doby, co mi přesunuli pár otázek, to prostě nesleduji.

ale do první stovky jsem to sledoval, jako asi každej nováček.

dědapetr

Nesleduji není důvod.

tom004

Nevím,body žijí vlastní život.Někdy přibudou,někdy zmizí,asi jako v životě,jednou dole,jednou nahoře. :)

hanulka11

tak to fakt nevíííííím

anonym

Díky za spontánní a nenásilné demaskování přístupu zúčastněných.
Holt motivací některých je prestiž,
jiní nezištně, s altruismem a zdravou zvídavostí navazují na smysl, kvůli němuž přece byly odpovědi založeny.

led

Na to máme predsa našepkávačov, ktorí nám to povedia.
kto by už čítal všetky písmenká na stránke.