zjentek

O kolik procent se ženám mohou maximálně zvětšit prsa v období menopauzy? Má to horní hranici?

Odpovědi
Drap

Myslím, že maximální procentní nárůst doposud nikdo nespočítal.

anonym

Zajímavá otázka. Pokud by se vzal vzorek řekněmě 10000 žen, které by se nechali vědci oměřit v oblasti ňader po dobu menopauzy. Samozřejmě od pasu nahoru nahé ženy. Mohly by za to dostat např. finanční odměnu jednorázově jako za pomoc výzkumu. Proč jsem se sakra neucházel o místo vědce? Že bych si udělal rekvalifikaci? Jinak křejčovský metr mám.

ivzez

Samozřejmě, že to má horní hranici.
Ale neměří se to na procenta…

@Minerz: Proč by se vědci měli nechat měřit ženami v menopauze?
[Měl byste opravit vztažné zájmeno → kterými by se nechali vědci…]