legion

O kolik MM denně dorůstají vlasy?

Zajímalo by mně kolik mm denně dorůstají vlasy,na internetu jsem četl že 0,3 mm na jiný jiných internetových stránkách zase že dorůstají 0,5 až 0,7 mm tak se chci zeptat co je pravda?kolika milimetru denně dorůstají vlasy?a jak urychlit růst vlasu? (PŘÍRODNĚ)
PŘEDEM DĚKUJI ZA KAŽDOU ODPOVĚĎ

Odpovědi
anonym

Na zrychlení růstu vlasů (a jejich ´zkvalitnění´) můžeš zkusit kolagen (ideálně v přírodní formě – vepřové nebo hovězí kůže a šlachy – tedy tlačenku, aspik, koleno, guláš…).
Ale rychlost růstu vlasů je velice individuální a těžko ovlivnitelná.

marci1

Většinou se uvádí 0,3–0,4 mm, ale v růstu vlasů mohou být velké rozdíly.