agentpv

O kolik máte vyšší zálohy na plyn? (já v EONu ze 2500 půjdu na 7000), máte někdo podobný poměr jako já?

= po skončení 2 leté smlouvy se zafixovaným tarifem.

Odpovědi
Drap

mám podstatně nižší náklady na zálohy, než jsem měl doposud. Zřejmě to bude tím, že jsem plyn téměř přestal využívat.

da ny

S fixací ceny, UDE zatím, NA ROK 2023 NAVÝŠENO o 60 Kč měsíčně (malý byt 1+2). (ČEZ)
Mladí budou platit v měsíčních zálohách dvojnásobek původní ceny. (ČEZ)

Fanda Houdek

Dobrý večer, já od úmrtí otce a po převodu na mě. 10 měsíců. Z 2000 na 6890. Síla.