zjentek

O kolik korun zvedne cenu porce jídla jedna michelinská hvězdička?

O dva tisíce? Nebo o méně? Či o více?

Nejlepší odpověď
annas

Jen srovnání – za méně i více peněz stejná muzika. Není zlato, co se třpytí …

"Když má podnik tří michelinské hvězdy, ne vždy vás okouzlí jako podnik jen se dvěma hvězdami a někdy dokonce u mne vyhrává ten, co má hvězd nejméně, tedy jednu. Je to samozřejmě i o penězích, protože všichni své zážitky nakonec měříme nekompromisním metrem, totiž kolik nás to stálo

Pokud půjdete si dát obědové meníčko v restauraci s třemi hvězdami, zaplatíte Kč.7000.

A u jednoho michelina za podobně kvalitní a chutné pokrmy dva a půl tisíce korun."

https://radio­zurnal.rozhlas­.cz/co-znamena-michelinska-hvezda-nekdy-i-zklamani-rika-pavel-maurer-7804626

Další odpovědi
Drap

Nedá se to takto hodnotit. Někdy se cena nepohne vůbec. Všechny podniky které čekají, nebo mohou dostat toto ocenění nebývají nijak levné a ani v luxusním podniku nelze cenu šponovat do nekonečna.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.