dust8

O kolik kilo se přibližně zhubne po týdnu přísne diety?

Odpovědi
Gus_Fring

Záleží na mnoha faktorech. Chci uvést, že po „přísné dietě“ se možná i nabere. Pokud myslíte zdravou životosprávu, která obnáší dostatek živin a energické hodnoty, tak to je jiná. Budu tedy tuto dietu brát jako správnou životosprávu a ne jako klasickou dietu. Ta obvykle obnáší hloupé nejezení a tím pádem budete mít hlad, je větší pravděpodobnost přejezení a zpomalení metabolismu.
Pokud tedy osoba, která chce zhubnout, se přejídá, tak když začne jíst normálně a začne každý den běhat, plavat (nebo dělat jakoukoliv aerobní aktivitu), tak může zhubnout třeba i 3 kg. Je možné, že zhoubne i vodu, což se dá těžko odhalit. Pokud ale bude ve výborné kondici a jen si zlepší životosprávu – začne mít tu „dietu“, může zhubnout třeba ani ne 0,5 kg.
Takže se to obecně nedá říct. Pokud ale začínáte s cvičením (ať už s cardiem či posilováním) a „dietou“, tak zhubnete něco v rozmezí 0,5 – 1,5 kg.

Kelt

Tak z vlastní zkušenosti jsem 14 dní nejedl a pil jsem jenom vodu. Předtím jsem měl přes 100 kg a pak se dostal na 90 kg. A bylo mi skvěle. Bohužel jsem to zase nabral. Loni jsem to chtěl zopakovat, ale nebyl jsem už tak odhodlaný. Ale byl to úžasný pocit, nemuset chodit do obchodu, ráno vstaneš a nebolí tě břicho. Nejhorší jsou první dva dny, pak už to jde samo.