Kelt

O koho se jedná? Pozná někdo podle popisu?

Už dvakrát jsem se setkal se stejným popisem činu jednoho člověka. Dotyčný prý při hodině matematiky usnul a mezitím napsal vyučující dva příklady na tabuli. Ten student myslel, že je to domácí úkol, tak to nakonec vyřešil, ale vyučující napsal na tabuli právě neřešitelný příklad.Takže to byl šok pro všechny, hlavně pro toho vyučujícího Nevíte někdo podrobnosti? O koho se jednalo, na jaké škole to bylo a kdy a co to bylo za příklad? Děkuji.

Odpovědi
ivzez

Nebyl by odkaz?
Něco mi to připomíná, ale nejsem si jista.

dejavu

Není to spíš urban legend? Připomíná to spíš děj filmu Dobrý Will Hunting.