Stanislav111

O jakou živnost se jedná? Oprava silničních vozidel nebo spíše údržba motorových vozidel a jejich příslušenství ?

O jakou živnost se jedná? OPRAVA SILNIČNÍCH VOZIDEL nebo spíše ÚDRŽBA MOTOROVÝCH VOZIDEL A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ ?Čištění DPF / FAP filtrů, katalyzátorů a chladičů Zajišťujeme profesionální čištění pro celou Českou republiku. Nechte si demontovat DPF filtr ve Vašem městě, ve vašem servise, pošlete nám e-mail nebo zavolejte a dopravu i vyčištění zařídíme

O jakou živnost se jedná? OPRAVA SILNIČNÍCH VOZIDEL nebo spíše ÚDRŽBA MOTOROVÝCH VOZIDEL A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍ ?

Odpovědi
Kepler

Pokud nejde o opravy nebo výměny dílů, jedná se o údržbu, stejně jako mytí karosérie, čištění interiéru apod.