Rokio

O jakou negativní lidskou vlastnost se jedná, pokud se člověk rozčiluje kvůli maličkostem?

Nejlepší odpověď
annas

Hnidopich je puntičkář, trvá na maličkostech, ale nemusí se vždy rozčilovat.

Rozčilování, tedy určitý druh expresívního vyjádření, je znakem cholerika.

Snadno vzplane, pokud ho někdo neprovokuje, tak i brzy zhasne.

Je netolerantní k maličkostem. Záleží na tom, jak je „namíchaný“ a kolik cholerika má v sobě.

Už to rozčilování se kvůli maličkostem je negativní vlastnost, chybí dotyčnému sebeovládání seebekontrola či tolerance. .

Další odpovědi
Mc Merkurion

… proč hned negativní ??? … každý to vidí jinak … je to malichernost …