zjentek

O jakou dobu zkrátím svůj život, pokud si 70 let nebudu čistou vodou oplachovat umytý nádobí od jaru?

Odpovědi
da ny

Těžko říci.
Počítá se s dožitím min. 90 let (archivace zdrav. dokumentace).
Lidské tělo je stavěno na zhruba 120 let…
Nejde přece jen o to, o kolik let si život zkrátíme.
Jde o to, jak bude kvalitní, zda bez chorob, zdravotních obtíží nebo s nimi (a s jakými).

anonym

nelze vyčíslit. Pochopitelně že to nelze umíš si představit stovku lidí ochotných každý den hltat jar jen aby se získal dostatečný vzorek pro studii poměřováním jejich dožití s vzorkem další stovky lidí, kteří musí výhradně používat myčku nebo nádobí mýt v lesní studánce ?