zjentek

O jakou dobu si zkrátím život, pokud 80 let budu rituálně kouřit jednu cígu Lucky Strike denně?

Mazal, co sis jako myslel, že bych jinýho kouřil? Se prober…

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak s mazalem souhlasim, netahej nám sem ty emerický móresy, (nejni nad startky, ale ty starý, bez filtru, bez kolku, za 4,–Kčs, jó, to byly řasy, ty dnešní se už nedaj kouřit) …

Ametyst

Jedna rituálně vykouřená cigareta je pro potěšeni a ne proto, ze se máš strachovat. Už i v medicíně se profláklo, ze fyzické a psychické zdraví spolu souvisí.

Kelt

Taky záleží na tom, kde si ji vykouříš. Ve skladu výbušnin, nebo na benzínové stanici to může být tvoje poslední a tvůj život tak skončí. Nebo uprostřed rušné silnice, křižovatky a podobně.

tatanka

Nic ve zlém, ale u jedné po čase nezůstane.

zjentek

Hmmmmmmmmmm… jak přijde řeč na mazala, tak jsou u otázek rázem i odpovědi. Výtečné, něco nádherného… Krásná práce!

Mc Merkurion

… no, jo, když chce člověk odpověď, nesmí naflákat hodně otázek za sebou, oni se pak srolujou a kdo to má rozbalovat …