Respekt

O jaké zvíře se nejlehčeji stará?

Chci jsi koupit domácího mazlíčka který je vhoden i pro menší děti na hraní (mám doma malou sestru), je přítulný, věrný, čistotný (no, to záleží na osobnosti) a nemusí se za něj každý týden vrážet dvě, tři stovky. Přemýšlel jsem o zakrslém králíčkovi, ale nejsem si jist. Co myslíte vy? Je to dobrý nápad nebo znáte nějaké lépe zvládnutelné zvíře?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Podle tvých požadavků bych to viděla tak na plyšového medvěda. Raději si žádného živého tvora nepořizuj.

Další odpovědi
badisko

No tak pro tebe bude idealni …Tamagoči :D >>> http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ta­mago%C4%8Di

huxa

Potkana.

MrnousakCZE

kočka, žije dlouho, je levná, mazlivá i hravá

bolak

Zakrslej králík je dobrá volba, nic to nestojí, sežere to zbytky potravin jako ohryzky nebo šlupky vod brambor, takže ti doma nebude nic hnít a přežije i když odjedete na 2 tejdny na dovolenou, stačí mu dat o 1 flašku vody navíc a vystlat klec senem.
Doplňuji:
A kdyby náhodou přestal děti bavit a už by se o něj odmítaly starat, kožku prodáš a večer se nadlábnete.

anonym

vir (můžete si si ním hrád pod mikroskopem, můžete ho množit, šířit,…) Pokud jde o smrtelnou vážnost, věřím, že suchozemská želva je méně náročná.

Beer4Real

Pořiď si Jepici! Není moc náročná a nevyžaduje tolik času :D

Dochy

Není to moc jednoduché. Králík, přestože ofic. nepatří k hlodavcům, má hlodavčí sklony. Což znamená, že stejně jako u potkana budou v nebezpečí veškeré dostupné kabely, čalouněný nábytek, apod. A aby byl pořád v kleci nepovažuji za rozumné.
Z mé zkušenosti (pouze ale jen jeden kus od každého) ale doporučuji spíš potkana se kterým je větší legrace. Králíkovi trochu chybí ta potkaní živost, zvědavost a přitulnost.

Agneta

Lamalam >>>> jakožto předsedkyně Spolku na ochranu plyšových medvědů musím důrazně protestovat i v takovémto případě :DDD

Lamalam

V tom případě zbývá už jenom dřevěný koník.

Dochy

Jakožto předseda spolku na ochranu dřevěných koníků zásadně protestuji proti takovémuto zneužívání koníků.

Agneta

:DDD

bolak

Na zneužívání dřevěných koníků bacha, třísky jsou svinstvo, a zvlášť v týhle oblasti.

Agneta

😉