Avatar uživatele
EKSOT123

O co těm Ufoňákům jde? Znáte podobné provokace?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZeYElDkpDSQ
Jen si z nás dělají šoufky, nebo je to nějaký test na nás? Nebo je to pouze jejich reakce na to, jak si z nich střílí šprýmaři z Quebecu? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WD94mEYFaCw
Jak by se mělo postupovat? Vyzvat je k serioznímu jednání?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Michala11 před 1842 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Občas něco dostávám. Je vdiět, že lidé jsou důvěřiví, naletí, když pak luvidí kameru, je dobře,. že se zasmějí sami sobě.

Mladí se baví, reagují ti, kteří jsou nalaěni na stejnou notu, i když se občas vyděsí. Nelíbí se jim projekty NASA? Ufonek žasne?

Viděla jsem jen druhé video.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pekingské hviezdy…
Treba za tým ladným a vyváženým tancom na jednokolkách vidieť hektolitre potu a roky driny.
Ale tu tu žiadnu provokáciu nevidím, okrem krásneho zážitku. Možno, že tým chcú dokázať, že aj cyklisti-cyklistky dokážu zabrať ešte menej miesta na vozovkách, než rôzne cyklospolky od magistrátov požadujú. To by sa pánom z radnice aj páčilo.

To druhé video… to je niečo pre UFOna aliendrona. (nie je to on? na sekvencii 3:33 a v ďalších)
Humoristi, je ich neúrekom, krásne ukazujú reakcie náhodných divákov

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Strašně se mi líbil ten sputnik s nápisem NASA. Tak tomu říkám kvalitní sranda!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Prostě jsem nechápal, že je pro člověka vůbec možné se takové akrobatické vystoupení naučit. Možná pár set let tréninku… Takže podezření na UFO… Promiňte, že se nejedná o opravdovou otázku, jen případně věc k diskuzi.

před 1842 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tie Pekingské hviezdy (1.video v otázke), ako kontrastný úvod k ďašiemu „UFO“ video, je zaujímavý nápad.

před 1842 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek