Bronzový

O co těm Ufoňákům jde? Znáte podobné provokace?

https://www.youtube.com/…
Jen si z nás dělají šoufky, nebo je to nějaký test na nás? Nebo je to pouze jejich reakce na to, jak si z nich střílí šprýmaři z Quebecu? https://www.youtube.com/…
Jak by se mělo postupovat? Vyzvat je k serioznímu jednání?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Občas něco dostávám. Je vdiět, že lidé jsou důvěřiví, naletí, když pak luvidí kameru, je dobře,. že se zasmějí sami sobě.

Mladí se baví, reagují ti, kteří jsou nalaěni na stejnou notu, i když se občas vyděsí. Nelíbí se jim projekty NASA? Ufonek žasne?

Viděla jsem jen druhé video.

Další odpovědi:

Zlatý

Pekingské hviezdy...
Treba za tým ladným a vyváženým tancom na jednokolkách vidieť hektolitre potu a roky driny.
Ale tu tu žiadnu provokáciu nevidím, okrem krásneho zážitku. Možno, že tým chcú dokázať, že aj cyklisti-cyklistky dokážu zabrať ešte menej miesta na vozovkách, než rôzne cyklospolky od magistrátov požadujú. To by sa pánom z radnice aj páčilo.

To druhé video... to je niečo pre UFOna aliendrona. (nie je to on? na sekvencii 3:33 a v ďalších)
Humoristi, je ich neúrekom, krásne ukazujú reakcie náhodných divákov

Zlatý

Strašně se mi líbil ten sputnik s nápisem NASA. Tak tomu říkám kvalitní sranda!

Diskuze k otázce

Bronzový

EKSOT123

Prostě jsem nechápal, že je pro člověka vůbec možné se takové akrobatické vystoupení naučit. Možná pár set let tréninku.... Takže podezření na UFO... Promiňte, že se nejedná o opravdovou otázku, jen případně věc k diskuzi.

Zlatý

led

Tie Pekingské hviezdy (1.video v otázke), ako kontrastný úvod k ďašiemu "UFO" video, je zaujímavý nápad.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5582
Zlatý led 2971
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2511
Zlatý briketka10 2447
Zlatý Kepler 1843
Zlatý marci1 1818
Zlatý quentos 1707
Zlatý iceT 1585
Zlatý mosoj 1585

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.