CTTON

O co jde v této práci?

Je to sice pro postižené, a já vzdělání mám střední, ale jde mi o to abych měl co možná nejmíň namáhavou práci, o co tady tedy zhruba jde? https://www.u­radprace.cz/vol­na-mista-v-cr#/volna-mista-detail/66538049

Odpovědi
Drap

O toto:
NÁPLŇ PRÁCE: třídění druhotných surovin a plastů z autovraků
Nepočítej s tím, že tě vezmou. Je to chráněná dílna.

da ny

Čtu v nabídce práce:
plný úvazek
1 místo
Vhodné pro absolventy, zdravé osoby
Nevhodné pro slabozraké, nevidomé.
Manuální zručnost.
To nemusí být místo pro OZP v ID. Ti mají pro zaměstnavatele místa dotovaná
státem, zkrácené úvazky. Fyzickou náročnost neumím odhadnout.
Záleží na tom kteří zaměstnanci a co z autovraků vyndávají.
Může se jednat i o těžší fyzickou náročnost. Ten kdo demontuje plasty
to má „lehčí“.
Mzda je velmi nízká, pro nekvalifikované osoby, k sociálním dávkám od státu.
Nebo k ID nižšího stupně, ale tam je psáno „zdravé osoby“.

Náplň práce z inzerátu ÚP je jasná.
https://mapy.cz/za­kladni?x=16.4748922&y=4­9.6422230&z=1­7&pano=1&pid=606­08185&yaw=2.207&fov=1­.571&pitch=-0.066
Zkuste se zeptat, budete „moudřejší“, dohady jsou k ničemu.

elkon

Máš to tam napsané, třídění odpadů. K čemu ti tam bude střední škola?

nyjono

Vždyť tam máš napsané, o co jde.
Jestli se středním vzdělám neumíš toto přečíst, tak jsi pravděpodobně nezaměstnatelný.

NÁPLŇ PRÁCE: třídění druhotných surovin a plastů z autovraků

A jak to myslíš, co nejmíň namáhavou práci. To jako fyzicky? V tom případě toto asi trochu náročné bude. Ale myslet u toho stačí jen trochu.