Hufnágl

O co a o kolik by byl ochuzen váš jídelníček, kdyby už nebylo vepřové maso?

O co a o kolik by byl ochuzen váš jídelníček, kdyby už nebylo vepřové maso?!

OP kolik čeho?

U mne by byl ochuzen, o tekoucí mastnotu po bradě, o chuť a vůni uzeného,
o jitrničky, jelítka, prdelačku a dalších skvělých jídel z vepřového masa.
To jen pro ty, kteří nedokáží pochopit otázce.

Nejlepší odpověď
jsemjá

O dobré vepřové maso a skvělé pokrmy. A o dobré látky.

Další odpovědi
annas

1. O co by byl můj jídelníček ochuzený, kdyby … je hypotetická otázka, možná je jen hypotetická odpověď. Už jsem to zmínila u vaší jedné otázky. Spekulace jsou zbytečné-
¨
Můj jídelníček by přišel o chuť či vůni vepřového masa. Jenže, pokud něco není, musím si nechat zajít chuť.

2. O kolik? Čeho? Nesmysl. Třeba kaloriíl? Nepočítám, jím jen libové maso, sádlo rovněž nemůžu.

briketka10

O nic :))

Drap

Co by , kdyby je nesmyslná otázka. Nikdo nedokáže přesně odpovědět jak by se v dané situaci zachoval. Takovéto otázky pozbývají smysl. K čemu ti poslouží odpovědi? Nebudou k ničemu ani tobě, ani ostatním.

anonym

O vepřový a o 8.

Hufnágl

ananas
Nedělej mi tu větný rozbor.

annas

Hufnágl,

řídím se vaším požadavkem, abychom upravovali chybné otázky

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-kterou-dalsi-funkci-doplnku-lepsi-odpovedi-by-se-mel-vyvoj-zamerit

Už jsem vám psala, netykejte mně.

Hufnágl

Hele, oba si pamatujeme břidlicové tabulky a tak nebuď cimprlich.