karolka<3

O čem vytvořit WWW stránku?

Dobrý den,
do školy mám za úkol naprogramovat nějakou webovou stránku, ale nevím o čeb bych jí měla udělat. Poradíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Nějakou zábavnou, třeba o nesmrtelnosti chrousta ..Neznáme tě, ani tvoje zájmy, ani školu co děláš, tak těžko radit.

Další odpovědi
Janasa

Pokud to nechceš dělat jen pro známku, tak udělej něco užitečného – sepiš například něco co tě hodně baví nebo o tom hodně víš. Potom tě bude tvorba více bavit a bude to i užitečné 😉

Michal Kole

Třeba naprogramuj tutorial jak se naučit plavat svépomocí ? A nezapomeň na inetraktivitu, aby se z 5. stránky šlo dostat na první stránku, bylo neustále dostupné menu, byla stránka dobře zaidexovatelná (každá stránka měla jediněčný <title> <H1>, alt a title u obrázků a odkazů, v odkazu text, "hezké"url adresy, definice vzhledu v CSS, je toho hodně) a na závěr nějakýb interkativní testík.

e-learning je v USA a v západní evropě běžný. u nás jsou jen první vlašťovky. Buď průkopnice o plaveckém e-learningu.

Umíš plavat? Kolik uděláš 50m bazémů ? Uděláš 50m bazén pod vodou ?

Kukusak

Spolužák takhle udělal stránku o kozách… Jak se dojí, kolik jich je v čr atd…