Michal Kole

O čem vypráví píseň Na Na Na od Viléma Čoka ? Kdo ji napsal a co prostřednictvím jí chtěl posluchačům autor sdělit ?

http://www.you­tube.com/watch?v=tA­oYZ04xH6Y

Nejlepší odpověď
annas

Autorem textu je zřejmě sám, ale nevím jistě.

Vzkazuje posluchačům – užívat si současnosti, byl šťastný, mít kolem sebe dobré kamarády. Nehonit se za penězi, do hrobu si je s sebou nikdo nevezme, navíc svět je zlý. . I když má člověk neúspěch ve škole, spadne na něho splín, rodiče se na něho zlobí, je dobré si zazpívat.

A chtěj si užít a chtěj všechno hned,
než upadne na záda tenhleten svět.