Alesh

O čem toto podle vás vypovídá?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/4395­62-desitky-migrantu-zemrely-na-sahare-zizni.html

dole pod článkem:

„Diskuze je zablokována“

Nejlepší odpověď
orwell

Já si myslím, že to vypovídá o tom, že v naší demokratické společnosti žádná cenzura neexistuje 🙂
Je celkem jasné, jaké diskuzní příspěvky by se pod článkem objevily (kromě příspěvků od pár nasazených provokatérů a trollů), takže se to raději blokne. Není to poprvé, ani naposledy.
Tyto mrtvé mají na svědomí ti, kteří uprchlickou krizi vyvolali za účelem zničení Evropy. Je zajímavé, že se takto často nepíše o zavražděných při atentátech v evropských metropolích, znásilněných, okradených, …

Další odpovědi
led

„Diskuze je zablokována“ toto sa používa, keď
1 – forma diskusie nie je vhodná na zverejnenie z dôvodu porušenia zákona, prípadne slušnosti (diskutujúci si touto formou liečia svoje Ego)
2 – diskusia nie je žiaduca

Kepler

Asi o tom, že je mnoho ekonomických uprchlíků, kteří jsou dost bohatí na to, aby si zaplatili přepravu a přitom jsou dost blbí na to, aby si pořídili nějaké spojení s civilizací. Asi netušili, že smártfouny nefungují na Sahaře. Nechci se dotýkat těch, co utíkají před hladem a smrtí, ale domnívám se, že těch je menšina. Nemusí utíkat do Evropy, do příznivější země mohou dojít i pěšky.

Kelt

Odpovědí může být několik:
Kdo jde přes poušť, měl by mít s sebou zásobu vody.
Diskuse je zablokována – cenzura.

ivzez

Věta „Diskuze je zablokována“
vypovídá o tom, že si provozovatel webu
k tomuto článku nepřeje žádnou diskuzi.
(Na důvod bude nutné se zeptat jeho.)

mosoj

Nejsem zastáncem toho aby jsme živili půlku Afriky, nicméně tito lidé utíkají před nesrovnatelně horšími podmínkami než Češi na západ. Za těchto podmínek bych šel také, bez ohledu na nějaký názor par lidí na Odpovědích. Vy byjste totiž utekli první!

ten který je

Že je nutné aby skončil válečný konflikt v Ghaně a Nigeru.Nebo?

dejavu

Třeba o tom, že se se provozovatel Novinek nechce soudit, až ho zažalují udavači nenávistných komentářů proti migrantům, nebo o tom, že lidi mají z příchodu migrantů z těchto končin strach, proto v diskuzi reagují nenávistně, či o tom, že davová psychóza „Urvi v Evropě, co se dá, dokud má otevřeno“, prostupuje spolu s pašeráckým byznysem celou Afrikou.