O čem se mám bavit s hoperem?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych neměla o čem ,jsem někde jinde,tohle myslím ,když bych s ním byla někde v jeho vodách,doma,když už bude ve "svým "tak o všem,jako s každým.

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Hip-hop

Další odpovědi
ReHu

O hopu. Pro začátek.

Děda Louda

Třeba o neúrodě brambor a efektivnosti chovu krokodýlů v Arktidě, o psích exkrementech, bezpečnosti v silniční dopravě, o vlivu husitství na evropskou vzdělanost, recyklaci odpadu a nakonec bych přidal malé pojednání o ekvipartičním teorému, prostě pro začátek bych volil jen taková všeobecná nezávazná témata, žádné hlubokomyslné úvahy. Ty si připrav až na druhé rande.

GM

Poučte prosím stařenku, kdo to je hoper.