aduše

O cem se bavit s klukem kdyz sme sami?

dekuju vam moc a pp

Nejlepší odpověď
gecco

O společných zájmech…
Pokud žádné nemáte, pak o tom, co ´vidíte´ aktuálně okolo (přímo okolo, ve škole, ve společnosti, v médiích…) – tím najdete, případně, společné zájmy a ´body souzvuku´ (o tom se bavte dál) a nebo body ´nesouhlasu´ (o tom zezačátku mlčte – nepotřebujete se dožírat).
😉
Než se – ´násilím´, snažit o něčem žvatlat, je lepší mlčet a třeba se jen ´ruku v ruce´ procházet – ideálně v dešti (na tom se pozná, zda jste z cukru a nebo do nepohody)…
😉

Další odpovědi
Emefej

Záleží na tom, kolik vám je. Já jsem měl jisté období, kdy jsem s holkou o samotě moc času řečněním neztrácel. Teď už jsem zase ve věku, kdy si s ženskou docela rád pokecám skoro o čemkoliv.

Kelt

Když jste spolu, tak můžete mluvit i mlčet. Každý má nějaké zájmy, rodinu, ideály – není problém. Občas je dobré sledovat názor toho druhého, aby jste se zbytečně nehádali kvůli blbosti – například barva vlasů nějaké zpěvačky a pod. Hudba, literatura, PC, přátelé, filmy – váš vztah, budoucnost, plány atd.

Stuart6

To je jasné, přece o fotbale, hokeji, muzice, filmech.....prostě o všem co mají kluci rádi 🙂.

Topovka333

O sexu 😁 ..to se líbí a baví každého..až na výjimky..Co se týče staré a starší generace nevím :)