misus

O čem se bavit s klukem?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Co ho baví, co rád dělá, čemu se věnuje, jaký vůbec je?

Tyhle „velmi přesné“ otázky mě nepřestávají udivovat.

Další odpovědi
Drap

O čemkoli, vždyď je tolik témat všude okolo, stačí se jen trochu rozhlédnout.

venkovan

Kluci jsou před holkami děsně ukecaní. Hpdně se vytahují, machrují – prostě děláme to co třeba krocan či páv před slepicí – natřáseme.
Ale v dobrém vztahu je potřeba aby na každého trochu toho slova o jeho zájmech taky vybylo. Takže koníčky, filmy, kamarádi (nepomlouvat) společné prožitky – temat je hodně. nechá se tak nenápaděn zjistit životní postoje, přání atd.
Ale někdy se společné nenajdou, takže je lepší najít jinou diskusní osobu.

SonsyMite

Trochu přesněji by to nešlo?