lenovo

O čem se bavit s holkou?

O čem se bavit s holkou?Už jsem se bavily asi ovšem a už mně nic nenapadá,nerada sportuje,má ráda zvířata,nerada čte knížky,ráda chodí ven atd.
Předem děkuji za vaše odpovědi a rady.
Doplňuji:
O čem se bavit s holkou?Už jsme se bavily asi ovšem a už mně nic nenapadá,nerada sportuje,má ráda zvířata,nerada čte knížky,ráda chodí ven atd.
Předem děkuji za vaše odpovědi a rady.

Odpovědi
ivzez

Pokud tě nic nenapadá, do ničeho se nenuť!
Nemá smysl mluvit jen proto, aby nebylo ticho.

Možná, že to není ta pravá (neinspiruje tě),
nebo si možná dost nevěříš.

Podle mne se dá mluvit jenom o tom, o čem člověk něco ví.
Ideálně by mělo jít o témata, která zajímají oba
(jinak by šlo o více či méně zábavný/nudný monolog).

anonym

A co sex ?

marci1

Jelikož jsi zde nový, zkus se podívat na již položené obdobné otázky. Otázky se nesmí opakovat.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=o%20%C4%8Dem%20se%2­0bavit%20s%20hol­kou

zjentek

tak ji vytáhni ven, na procházku mezi zvířata, nedělej si násilí, třeba se rozpovídá sama

HonzikPernik

O šoustání?