zjentek

O čem přesně je reklama EveryStudent níže?

Našel jsem ji na těchto stránkách a mozek mi ji úplně přesně nepobral, děkuji>>> https://www.e­verystudent.sk/e­xistuje-boh/?gclid=EA­IaIQobChMIu8P80YH­X5wIVTL93Ch0skgE­zEAEYASAAEgL3xfD_BwE

Odpovědi
DoTazatel

Prošel jsem si jen úvod a nadpisy počástí (je to psáno nějakým čudným jazykom :DDD ).
Mně to hlava taky nebrala, připadá mi to jako takové ty náboženské brožurky, které tě chtějí o něčem přesvědčit, za každých okolností ukázat, že mají pravdu – za pomocí jejich „vysvětlení,“ že je Bůh skutečný, že tě miluje. Pak pár proslovů, jak k němu najít cestu.. To jsou ty jejich „rozumy.“

Sám v něco věřím (nejsem křesťan), ale myslím, že nic se nedá vysvětlit a obzvlášť prokázat něčí existence – jako boží exxistence – žádné důlazy ani logické zdůvodnění není, proto se to nazývá víra. Buď (v něco) věříš, nebo ne.

marci1

Cituji: „EveryStudent je bezpečné miesto, kde môžeš preskúmať otázky o tom, kto je Boh a aké by bolo nadviazať s ním vzťah.
EveryStudent.sk provozuje Nedenominační (ekumenická) křesťanská misijní organizace Hlas pro Krista.“ Žádají od dárců 2% ze svých daní.
https://www.hpk.sk/

zjentek

DoTazatel souhlal. Buď v něco věřím, anebo je to fakt. (;

DoTazatel

Tak, tak.. :)