dust8

O čem přemýšlí holky pozorující skejťáky?

Viděl jsem pár filmů kde se skejtovalo a často tam seděla/postávala skupinka holek. Byly to faninky? Nymfomanky? O čem asi přemýšlí když jen koukají, ale na prkno nevlezou?

Nejlepší odpověď
Lgee

Nymfomanky určité nikdo jinej to nedělá.

Další odpovědi
elkon

Až je potkáš, tak se jich zeptej.

anonym

„Viděl jsem pár filmů“ … už z toho by ti mělo dojít že vše kolem je postávající komparz. Stojí tam tedy proto, že jim to zaplatili a přikázal to režisér. Pokud v té chvíli vůbec nad něčím přemýšlí tak spíš nad tím, že už by to chtěli mít za sebou.

Kelt

Všechno je režijní záměr. Hlavní scéna jsou sportovci, třeba ti na skateboardu, a kolem je publikum. To si může režisér vybrat, ale skupina důchodců a vozíčkářů by se asi neco nehodila. Tak tam dá mladé holky. A co se jim honí hlavou to ví jen ony. Mohou se tvářit, že je to zajímá, al to není podstatné.