Prochellie

o čem mluvit na téma „doktoři“?

Musím se naučit anglicky mluvit na téma DOCTOR .. ale vlastně ani nevím o čem bych mluvila česky .. poprosila bych jestli vás nenapadají nějaký témata, stačí česky .. děkuju

Odpovědi
anonym

Jakého „doctora“ máš na mysli?
Pokud lékaře, pak si zavzpomínej na vyšetření u něj. A pokud doktory obecně, zaměř se třeba na získání titulu samotného.

anonym

Tak řekni že je jejich práce užitečná, že díky nim přežilo už mnoho lidí, a že je to náročná práce, že doktoři pracují v nemocnicích. a tak :)