O čem mám psát na můj blog?

Nejlepší odpověď
anonym

Ve chvíli, kdy se musíš ptát, tak o ničem. Možná se ti zázrakem podaří dát do kupy byť i 20 článků. Ale blog? Je zhovadilostí očekávat, že z píky počneš svou blogovou kariéru jako nic. Začíná se nejlépe přispíváním do rozběhlých serverů – kam můžeš poslat i jen jeden článek. Později budeš dělat na seriálech. A pak možná bude mít smysl zkoušet zcela vlastní stránku… Bez obsahu nemá smysl tvořit cokoliv jiného. Pro začátek by jsi měl mít sepsáno alespoň tak 300 normostran… Obvykle mívá článek 8 – 20 normostran.

Další odpovědi
MacBack

Odpověď je lehká – O čem chcete.

AK

Když nemáš jasnou motivaci, tak to radši zahoď a běž ven.

Nevíteto?

Co chceš 🙂 Nejlíp názory na určité téma, povídky, básničky.

Lamalam

Když tohle nevíš, tak raději žádný blog nezakládej.

postcd

o tom, o čem víš nejvíc a nebo o tom co tě zajímá a o čem se chceš dočíst/dozvědět co nejvíce, to by tě motivovalo k tomu aby ses o tom více dozvídal/a