FlAsh_7

O čem je (zjednodušeně) Harry Potter?

Odpovědi
Rokio

O čarodějném učni, který je chován jako prase na porážku, aby nakonec zabil lorda Voldemorta, čímž by měl neúmyslně zabít sám sebe, protože Harry P. je také viteál.

led

ne o čem, ale o kom. (zjednodušeně) o Harry Potterovi.

iceT

H.P. je jedenáctiletý kluk, kterému se změní život poté, co se dozví, že je kouzelník a může studovat v Bradavicích, což je kouzelnická škola. V každém ročníku se s přáteli Ronem a Hermionou dostávají do situací, ze kterých vždy vybruslí za pomoci kouzel. Poté, co se znovuzrodí lord Voldemort, je situace ve světě kouzel čím dál náročnější a H.P. se s přáteli snaží zastavit Voldemorta, kterému nejde o nic jiného, než podrobit si svět obyčejných lidí a také zabít H.P.