Avatar uživatele
Posspi

O čem je vlastně filmová série ‚Rychle a zběsile‘?

Zdravím… O čem je prosím vás filmová série s názvem ‚Rychle a zběsile‘?? Ano, již z názvu vypovídá, že tam budou nejspíše hrát roli všelijaká auta a vysoká rychlost, ale já chci něco víc…Vím, že Paul Walker, který tam hrál až do sedmého dílu, již zemřel, a na soundtracku k 7. dílu je již více jak 2.5 miliardy zhlédnutí na jeho počest, ale přece jen… teďka je v kině 8. díl, a co těch 7 předešlých?? Co je cílem každého filmu nebo o co tam jde? Všichni kluci o tom prostě mluví a já pořád nevím, o čem to je. A ANO, podívám se, zítra plánuju mít zkouknuté 3 díly.

Zajímavá 0 před 2554 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
soldy

O pouličních závodech a tuningu. Jsou tam potom i nějaké ty přestřelky…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Copak jsi neviděl ani jeden díl? Já jsem sice neviděl všechny, ale je to všechno v podstatě na jedno brdo: poloprofesionálně upravená sériová auta a ilegální závody v ulicích města…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
still

Film se částečně veze na popularitě PC herní série Need For Speed. Mimo ty přestřelky, rychlé závody a pěkné holky (což lahodí mužskému oku) je to i o přátelství, o síle dělat správné věci i za vysokou cenu. Film je sice typickej holywoodskej brak, ale má to něco do sebe :) Osobně se mi celkem líbí první tři díly, ostatní už jsou tak nějak „na sílu“

Upravil/a: still

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

O peniazoch
O tom, že ak chceš niečo dosiahnúť, musíš vedieť aj riskovať.
O snahe uniknúť putám spoločnosti
O tom, že peniaze nie sú všetko, ak človek nedosiahne svoj cieľ
o tom,
o
prepáčte, musím končiť, už ma dobiehajú…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

Pozdrav tam máte, tečky taky. Tak vo co de? Vo tu čtvrtou tečku? To jako vážně?
Takže vlastně říkáte „tuhle chybu dělám ze zásady, takže mi ji tam laskavě nechte!“ … zkuste tenhle argument použít na češtináře…

před 2554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Není ta čtvrtá tečka jako konec věty?

před 2553 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„Není ta čtvrtá tečka jako konec věty?“
Za neukončenou větu se nedáva (ukončovací) tečka, pouze symbol neukončení tři tečky.

před 2553 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek