vivatis

O čem je v dnešní době láska?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechno se mění, ale to, o čem je láska se nemění po staletí. Je to stále stejné a přitom pro každého trochu jiné. Jde o sympatie, náklonost, porozumění, o pocitech štěstí i neštěstí o spoustě tolerance a celé řadě dalších věcí.

Další odpovědi
fcoop

Pořád o tom samém.Tento pojem,vyjadřující emotivní,subjek­tivní,hluboké zaujetí pro někoho,nebo něco, má spoustu kategorií.
Ideální případ – tedy muž a žena – není to nic jiného,než uposlechnutí jednoho ze zákl.instinktů – zachování druhu.To je názor pragmatika – Romeo s Julií by nesouhlasili.

Lásek je spousta – sebeláska,prachy,vl­ast,pivo – téměř cokoliv.
Láska jako cit je stále stejná,stejně jako člověk.

pizlicka

laska v dnesni dobe???nesobec­ka,obetava,ne­vyhledavajici sve vlastni zajmy,ale zajmy toho druheho.laska-ve vse doufa,ve vse veri,ve vsem vytrvava.priznam se,ja takovou lasku k druhemu nikdy nemela.v dnesni dobe se opravdu spatne hleda takova laska.