O čem je písnička What i go to school for od kapely Busted ?

http://www.you­tube.com/watch?v=jzh8G4H­dWVU&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
Lenjička

Ve stručnosti:
Líbí se mu její hlas, počítá dny dokud nebude jeho, nemže to říci kamarádům, prootže by se mu smáli, miluje dívku z vyšší třídy

Přes den sní, ukáže jí svět, do kterého spolu paří, ale ona musí řídit, když je veze autem

Ref: To je důvod proč chodím do školy, můžete si myslet, že jsem šílený, ale ona je úžasná

Jejímu příteli je zrovna 19, ale mě to neštve, odjel na kolej pryč z města

Vylezl jsem na strom vedle jejího domu, abych zjistil, že je sama, ačkoli mě vydí, nemohu utéct, musím na ní zírat

Každý to ví, teď se na mě díváš jinýma očima

Říkáš, že jsi na mě taky myslela, teď to vidím, to je důvod proč chodím do školy

Ona si vybrala a teď já jsem ten jediný alespoň dokud neodmaturuje, projíždíme se kolem školy a mí kamarádi nemohou věřit svým očím

a REF

Další odpovědi
quentos

je to s podivem, ale jde o milostnou píseň. Název „Na co chodím do školy“ evokuje, že půjde o nějakou žákovskou revoltu, ale nikoliv – autor se tam vyznává z lásky k jedné z učitelek (nikoli k „dívce z vyšší třídy“, jak říká kolegyně!). Namlouvá si, že se na něj dívá jinak než na ostatní žáky a že tedy jejich cit je vzájemný. Snaží se získat si ji svou pílí ve škole – známky se mu rapidně lepší, aniž ona tuší, že je to kvůli ní. Spřádá plány, jak ji navštíví v době, kdy je její přítel v práci mimo město…
Spousta žáků „miluje“ svoje učitelky, ale tohle je už zřejmě na vážnou notu. Moje bývalá spolužačka byla taky vážně zamilovaná do našeho třídního. Byl teplej, tudíž věděla předem, že je to marné. Ale lásce neporučíte…