O čem je písnička Round ‚n‘ round od Gila ?

http://www.you­tube.com/watch?v=UR_skvne-JU

Může prosím někdo přeložit text? Google translate to přeloží tak, že smysl uniká

Nejlepší odpověď
quentos

to nemá smysl překládat, jde o tuctovou milostnou píseň, nic nového pod sluncem. Baba se zpěváka zjevně chystá opustit, tož si tou písní vylejvá srdce, ať to nedělá a že ji zas chce mít zpátky v náručí. (Názvem „Round And Round“ chtěl říci, že „jejich“ láska je stále tady všude kolem, což užívá jako hlavní argument, aby se k němu vrátila.)