Michal Kole

O čem je písnička Olga Záblacká – Svět v dámských kabelkách. Já absolutně nemám jazyková cit pro literární rozbor

http://www.you­tube.com/watch?v=jo1m3r0­Gca4

Nejlepší odpověď
zjentek

hmm ..hustý song, ani se ti nedivím, tady ani já nemám nějak ten cit ,D ..ale je tam ten bazén a to je zase hezké, pusť si to bez zvuku, skvělá záležitost ,),),)

Další odpovědi
I_hate

A nebylo by Michale lepší, zkoumat svět v dámských kalhotkách? :D

Funna

že tys to tam dal jen proto, že tam ta zpěvačka (mimo jiné, má fakt pěknou postavu) PLAVE v bazénu!