Postmaster

O čem je nejvíce zde náš život?

Náš život je o tom, jak na to mít

1 Inteligenci
2 Vědomosti
3 Sílu
4 Čas
5 Náladu
6 Peníze
7 Výhody
8 Zdraví
9 Štěstí
10 Systém

Nikoho nezajímá, kdo jsi, ale jestli na to máš, když na to nemáš tak máš smůlu!

Odpovědi
Rokio

Nejdůležitější je podle mě zdraví. Pak je to čas a dále peníze.

Naopak politický systém není tak důležitý, pokud máš zdraví a peníze.

Vědomosti, inteligence a síla jsou dle mého názoru také druhořadé, protože můžeš mít na to lidi, když už máš ty peníze.

Na štěstí příliš nevěřím. Je to podle mě jen náhoda. Každý je strůjce svého osudu/štěstí.

zjentek

Chybí ti tam kondice. Čoek potřebuje kondici, jinak je jen užvaněná, neakční nula, i když okruh posluchačů si jistě najde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Dalsi zmateny blabol…