vivatisCZ

O čem je hra Dota 2?

Hru Dotu 2 má koupenou a tak i vím, že se tam vždy připojí hráče a bojuje se proti nějakým příšerám.Ale proč?Kde se tam ty příšery vzali a proč s nima bojujeme?

Odpovědi
antík

No já hraju LoL, a to je něco podobného :D
Jde o to zničit nepřátelovu základnu, je to hra bez děje, kampaně, hraje se to PvP nebo s AI Botama. Aby ses probojoval k základně nepřítele musíš projít přes obranné věžky, které tě zabijou na 3 rány, samozřejmě brání i soupeřovy postavy a co 90 sekund tuším vybíhají z základen do každé z 2–3 cest takoví trpaslíci-vojáci, v LoL minionové. Ti se používají hlavně ke krytí postupu, protože aby si se kryl před věžkou a mezi tím ji zničil použiješ miniony. A za výhry se leveluješ a kupuješ si i nové postavy, vylepšuješ vlastnosti a tak.