FlAsh_7

O čem diskutovat během „trapného ticha“?

O čem diskutovat během „trapného ticha“ s holkou…?

Odpovědi
Rokio

O koníčcích, o plánech do budoucna, o snech, o zážitcích, o lásce atd.

Je spousta témat, o kterých se dá mluvit.

Za zmínku stojí, že existuje obecně tři bezpečná témata k rozhovoru, mezi které patří:

  • počasí
  • práce
  • zájmy a koníčky

led

Diskutovať možno rôzne, nielen rečou, ak si dvaja ľudia majú čo povedať.

Autista

Nemůžu souhlasit s Rokiem, ty tři jsou nejnebezpečnější, bavení se o počasí vás oba dostane do dost nepříjemné situace, nejlepší je se prostě omluvit, že tě zrovna nenapadá, žádné téma k diskusi a pak přejde trapné ticho na potiché vymýšlení a je to daleko zajímavější než se bavit o koníčkáćh nebo o práci.

Dochy

Během trapného ticha nediskutovat o ničem. To byste to trapné ticho zničili.

Jiří Bohumil

Témat je hodně. Počasí, filmy, literatura a pod. Ale hlavně ne o předchozích známostech, případně sexuálních zkušenostech.:-)))

novel

O sexu, polohách, zálibách…
je toho hodně 😉