cincina

O čem dělat prezentaci do zeměpisu?

Má to být prezentace o Americe. Nemá to být nic obecného, jako např. rozloha, počet obyvatel a tak… Nějaké nápady? Vím, že toho je hodně, co bych mohla udělat a pár nápadů mám, ale chci slyšet i něco od vás.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak můžeš se zaměřit třeba na indiány, kouknout se na americké svátky – svátek díkuvzdání, nebo třeba na Brazilské karnevaly, Amazonský prales, nejsušší místo na zemi, velká americká jezera… je toho opravdu hodně v celé Americe.

Další odpovědi
with.love

Nebo o tom, jak se kontinent pohyboval a bude pohybovat- myslím tím jak se z Pangey staly ostatní kontinenty. nedávno jsem viděla zajímavý dokument, kde byly i zajímavosti o různých středooceánských hřebetech a jiných jevech zbůsobených tektonikou. Mě to připadá zajímavé (y).