jirka F

O čem často sníte?

Nemyslím ve spánku, ale v realitě.

Nejlepší odpověď
paul1

Sním rád a o všeličem. Hodně z toho se mi už vyplnilo – nejdřív garáž s jámou (měli jsme staré auto), potom chata, zahrádka, potom dům se zahradou. Také jsem snil o tom, aby naše děti se vydařily, zatím to tak vypadá, podobně vnuci. No a další sny byly o tom, aby se lidé polepšili, byli k sobě vlídnější, pomáhali si atd. No tady je to už s plněním horší, lidé jsou ve většině nepoučitelní.

Další odpovědi
Rokio

Nejvíce s ním o tom, stát se milionářem a našetřit na byt pro mámu.

marci1

Žiji celý život svým snem, kterým je spokojenost. 🙂
„Máš toho tolik ale pořád toužíš ochutnat víc, přestaň snít o tom co všechno bys ještě mohla mít a radši se podívej, co všechno už máš – co je spokojenost“ — Rupi Kaur

Nassin

Sním o tom, aby se Piráti dostali do vlády a za pár měsíců jejich vládnutí vypuknou demonstrace!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.