VFerre

NVIDIA GeForce GT 640M – na hry?

Dobrý den neboli Zdravím:)
Mám vybraný notebook http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=105140000­0000001RJJ a má grafiku NVIDIA GeForce GT 640M. Je-li tady ta grafika dobrá pro hry AioN(i pro nejnovější patch 4.0), Guild Wars 2, Dragon Age2 a DC Universe Online. Nezáleží mi moc, jestli to bude na nevyšší detaily. Stačí jen aby to šlo bez sekání, takže je dobrá jen na to aby se nesekalo možná i medium detaily?
 Děkuju

Odpovědi
cochee

Výsledky testů s GuildWars 2: 1024×768 – 39 fps, 1366×768 – 22 fps, 1920×1080 – 10 fps. Takže hratelné jen na první rozlišení. (Adekvátně k rozlišení se zvedají i nastavení vylepšující obraz, ale žeroucí výkon karty.) Výsledky ostatních her nemá můj zdroj k dispozici.

Zdroj: http://www.no­tebookcheck.net/Com­puter-Games-on-Laptop-Graphic-Cards.13849.0­.html?type=&sor­t=&deskornote=0&or=0&se­arch=gt 640m&month=&ben­chmark_values=&gpu­benchmarks=0&pro­fessional=0&ar­chive=1&dx=0&mul­tiplegpus=0&show­ClassDescripti­on=0&condensed=0&show­Count=0&showBar­s=0&gameselec­t%5B%5D=162&gpu_fu­llname=1&code­name=0&architec­ture=0&pixelsha­ders=0&vertex­shaders=0&cores­peed=0&shader­speed=0&memorys­peed=0&memory­bus=0&directx=0&techno­logy=0&daysol­d=0