Avatar uživatele
SonsyMite

NVIDIA GeForce 8800GT mi hlásí chybu

Grafická karta NVIDIA GeForce 8800GT mi hlásí: Toto zařízení právě nepoužívá žádné prostředky, protože na zařízení došlo k potížím. Co to znamená? Jak tento problém řešit?

Doplňuji:
Je 2 roky stará, našlapaná ale poněkud nepracující. Po odvirování PC mi nejdou otevřít hry a větší aplikace na úkor této chyby.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

To může být tím, že:

  1. grafika je blbě zapojená – zkus ji vyndat a zandat … při vypnutém PC samozřejmě
  2. grafika je posr… – jestli doteď šlapala a najednou zničehonic přestala, tak mohla odejít, to se zkrátka někdy stává
  3. blbej ovladač – zkusit přeinstalovat, ale tohle bude asi spíš nějaký HW problém, každopádně i toto bych zkusil.

Každopádně jsi měl popsat víc situaci, jestli se jedná o novou grafiku nebo ne, jestli jsi ji kupoval zvlášť nebo v sestavě apod.
Doplňuji:
No, tak v tomto případě doporučuji jediné a to:
Reinstall woken s formátem disku. Jestli jsi měl brekerky, ty jsi sice odstranil a od té doby to nechodí, tak máš možná sice počítač vyčištěn, ale taky zdá se v lecčem, co se woken týče, vyku*ven.
Čili záloha C:, reinstall woken s formátem C:. Uvidíš, že to pomůže a když ne, alespoň odhalíš, čím to nebylo. 😉

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet