SonsyMite

NVIDIA GeForce 8800GT mi hlásí chybu

Grafická karta NVIDIA GeForce 8800GT mi hlásí: Toto zařízení právě nepoužívá žádné prostředky, protože na zařízení došlo k potížím. Co to znamená? Jak tento problém řešit?

Doplňuji:
Je 2 roky stará, našlapaná ale poněkud nepracující. Po odvirování PC mi nejdou otevřít hry a větší aplikace na úkor této chyby.

Nejlepší odpověď
Alesh

To může být tím, že:

  1. grafika je blbě zapojená – zkus ji vyndat a zandat … při vypnutém PC samozřejmě
  2. grafika je posr… – jestli doteď šlapala a najednou zničehonic přestala, tak mohla odejít, to se zkrátka někdy stává
  3. blbej ovladač – zkusit přeinstalovat, ale tohle bude asi spíš nějaký HW problém, každopádně i toto bych zkusil.

Každopádně jsi měl popsat víc situaci, jestli se jedná o novou grafiku nebo ne, jestli jsi ji kupoval zvlášť nebo v sestavě apod.
Doplňuji:
No, tak v tomto případě doporučuji jediné a to:
Reinstall woken s formátem disku. Jestli jsi měl brekerky, ty jsi sice odstranil a od té doby to nechodí, tak máš možná sice počítač vyčištěn, ale taky zdá se v lecčem, co se woken týče, vyku*ven.
Čili záloha C:, reinstall woken s formátem C:. Uvidíš, že to pomůže a když ne, alespoň odhalíš, čím to nebylo. 😉