KamČůZeK

Nutriční asistent nebo Ekonomika a Podnikaní?

Který obor je lepší, a je v něm lepší uplatnění? P.S Po NA, bych pokračovat na Nutričního terapeuta.

Nejlepší odpověď
Hlada

Ještě ti v tvých nápadech chybí kosmonaut, potápěč a popelář. Nic ve zlém, ale když takhle tápeš, tak si zajdi do pedagogicko psychologické poradny, kde ti udělají asi hodinový test a poradí ti směr a několik oborů, pro které budeš mít schopnosti.

Další odpovědi
Ponytail

Co tě ve škole bavilo za předměty? Ty fakt k ničemu netíhneš? Nemáš představu, co by tě bavilo? Jestli jsi studijní typ a chceš jít dál na vejšku, tak zkus gympl. Tam si rozšíříš obzory a třeba přijdeš na to, co bys chtěl dělat.
Jinak fakt doporučuju tu pedagogicko-psychologickou poradnu.

Berušinka

Neptej se pořád na ty obory! Na tohle ti už nikdo odpovídat nebude! Podívej se na profil, samé otázky ohledně oborů a užitečnost tvých odpovědí? Hrozná! =(

eLx

Ve všech třech oborech už je lidí jak naděláno… Ty budeš tak dlouho vybírat, až nakonec skončíš na pracáku. :)