PetrJ

Nutně potřebuji sv550 yamaha 724 driver, hledám to už 3 dny marně, pomožte prosím

Budu rád, když mi někdo pomůže najít driver pro sv550 yamaha 724, hledám ho marně pro Windows 8, děkuji Petr
Doplňuji:
Je to na leteckou řídící páku, mám Win 8 originál

Nejlepší odpověď
badisko

no na co potrebujes ovladac presne ?..a jeste nemreklni kakej tam byl puvodni OS ..nebo je tam win 8 original?… jinak mas nejake ovladace zde .. http://member­s.driverguide­.com/driver_se­arch.php?q=ya­maha+sv550&si=­3295314dcf40a9cbb88d73ab­ffa47ae0&st=137382­3878&ref=deta­il_fixed&gqm0=y­amaha+sv550 a nemysli si ze pokud jsi tam mel OS treba XP ..Vista atd ..jako originalni OS tak ze najdes ovladce na novej Win 8 ..
ale dej vedet co presne potrebujes .. za ovladac ne cislo ovladace ..:D