AnnieAnnie

Nutně bych potřeboovala poradit, jak se anglicky řekne závěr.

Je to závěr eseje, takže by to mělo být i něco jako shrnutí a takové to, co jsem se od této práce naučila atd. Je na to speciální slovíčko, které mi vypadlo z hlavy. Předem děkuji za záchranu. :)

Nejlepší odpověď
quentos

conclusion… nepřipadá mi nijak speciální, ale běžně se píše, nejen jako součást esejů

Další odpovědi
arygnoc

conclusion
summary