Nudíte se v tuto chvíli?! Já rozhodně ne e!

Nejlepší odpověď
Andělé

Děti už spí,ale před chvílí jsme ještě blbli,házeli po sobě polštářema,tan­covali,smáli se…no zas jsme se pořádně vybláznili.
Jsem tu ted na chvíli,dám si decku červeného a pak půjdu na telku..
Jinak vůbec neznám slovo nuda..
A copak dělá náš Barbakan,že se nenudí?:-))

Další odpovědi
briketka10

ani já ne e, vařím uzený ý..

Drap

Ani já ne. Kdo se nudí ať jde spát

Damiana

Ani náhodou! Příjemně relaxuji s pistáciemi, protože po včerejším plese mám pěkně utahané tělo. A tady je fajn.
(Jestli je tu někdo z Teplic – tak klobouk dolů, bylo to skvostné – swing a Hybš – dokonalý tah.)

VampGirl

Nikdy se nenudím, když jsem na odpovědích. :)

johana 56

Chlebíčky,chu­ťovky,vínečko ,k tomu country-nejlepší kamarádka slaví narozeniny.Mo­mentálně povolena pětiminutovka u monitoru.

pizlicka

jsou dve rano,a papam opet karamelky a ctu otazky nashromazdene,kdyz jsem tu nebyla.takze nenudiim,bavim se:-))