kikiviki

nudim se pomuže sex? manžel řika že ano

nevim

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

nevim

Pokud se na to ptáš, asi ani ne.. seď si u PC a nuď se dál – příjemnou zábavu přeji ))

Další odpovědi
marci1

nevim

Doplňuji:
Zkuste to a uvidíte ! I když stále nemohu pochopit, že se někdo nudí ! 🙂

zjentek

nevim

zkus se zeptat manžela, co dělá, když se nudí ..to ti otevře obzor ,)

iwrana

možna jo

Doplňuji:
Ovšem pokud se u sexu nenudíš.

anonym

nevim

Takový sex u plotny není k zahození.

ponovotny

možna jo

Doplňuji:
nesmíte se při něm ale bránit početí

Rocker

možna jo

Doplňuji:
Má pravdu manžel.Takovej sex vás může pobavit i několikrát za odpoledne.Mezitím bych to viděl na kafíčko,abyste neměli zbytečné prostoje.A budete mít krásnou neděli.

Hlada

možna jo

Doplňuji:
Pokud přívedeš milenku do jiného stavu, přestaneš se nudit.

maistrdc

možna jo

Sex je zábava

annas

Ad Hlada. Vždyť se ptá žena, manželka, jak může ona přivést milenku do jiného stavu.

led

Cesty Páně jsou nevyzpytatelné :)