Avatar uživatele
Aneli

Zaměstnavatel dostal dotaci na můj plat. Chci skončit ve zkušební době. Lze převést dotaci na nového zaměstnavatele?

Mám novou nabídku a zajímá mě, jestli je možné převést dotaci na nového zaměstnavatele. Děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 1229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Děkujeme za informaci. Dotace nelze převádět. Dotaci si může vyřídit nový zaměstnavatel podle toho, zda na ni má nárok.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Štátna dotácia je určená na konkrétne pracovné miesto, tým je aj stanovená korunová hodnota.

Starý zamestnávateľ, pokiaľ nezoberie nového zamestnanca na „dotačné“ miesto, bude musieť prevzatú „nepoužitú“ dotáciu vrátiť.

Nový zamestnávateľ si môže podať žiadosť na dotáciu. Vy to môžte ovplyvniť len svojim zamestnaním sa u dotyčného zamestnávateľa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Aneli

Děkuji za odpověď,ale mě to právě zajímá kvůli zaměstnavateli.Ten nový je můj známý,podnikatel, takže bych mu ráda tímto pomohla, neboť i on mi dříve vyšel vstříc. Horší bude,pokud tu dotací nedostane, nebude mě moci přijmout a já budu muset hledat znovu.

před 1229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

No … proto to přece mnoho zaměstnavatelů dělaá. Pro tu dotaci. To sis měla trochu promyslet dřív.

před 1229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Aneli

To jsem mohla, ovšem nová práce mi byla nabídnuta už ve zkušební době

před 1229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To je síce pekné, že chcete pomôcť svojmu zákonu, ale otázku a odpoveď beriem, nie ako osobnú len pre jedného, ale ako otázku, ktorá zaujíma viacerých zamestnancov a podnikateľov.

před 1229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Aneli

To tedy znamená, že já skončím ve zkušební době, nový zaměstnavatel si požádá o dotaci a bude se čekat jestli ano nebo ne. Rozumím tomu správně?

před 1229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Vás, ako zamestnanca, nemusí zaujímať, či má váš zamestnávateľ príspevok na váš hrubý plat a aké úľavy požíva. dôležité je pre vás, či vám vypláca váš plat v zmysle zmluvy a prípadne, že platí povinné odvody za vás. aj keď je to skôr záujem poberateľov týchto povinných odvodov. Malá rada, na základe so skúsenosťami s nepoctivými zamestnávateľmi: odkladajte si si všetky pracovné doklady a výplatné pásky (pri odchode do penzie vám môžu pomôcť pri zápočte k získaniu správnej výšky vašej penzie)

před 1229 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek