reika

Nový vysavač páchne. Má to tak být, nebo je v něm nějaká závada?

Zdravím všechny! Koupila jsem si nový vysavač, stál okolo 5000 Kč, při vysávání páchne, jako by se něco pálilo(?). Při prvním vysávání jsem si myslela, že je to novotou, že se ten motor „vypaluje“. Ale už jsem vysávala asi 5× a cítím to pořád. Má to tak, nebo je v něm nějaká závada? Děkuji. Nepamatuji si, že by mi to některý dřívější vysavač dělal.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou vysavače, které je cítit po spálenině a jsou i horké, ale to je normální.

Další odpovědi
gecco

Asi bych, být tebou, kontaktoval prodejce nebo servis (telefonem, mailem – s popisem stavu)…
😉
Může jít o ´běžný stav´, může jít i o „vypalování“ konzervačního oleje (´sedání´ uhlíků atd…), může jít i o závadu…

lexx

voní novotou, to použiváním vyprchá

štamgast

Je to v pořádku, taky máme nový vysavač (asi půl roku) a doteď smrdí, není to závada.

anonym

sedaj si uhlíky na motoru, pokud tam jsou

jebatadmina

Příspěvek smazán administrátorem.