sue21

FPoradíte, jak mám vyřešit? Mám nový účet Google, ale nejde se na něj přihlásit na Androidu.

Smazala jsem starý účet na Googlu a vytvořila na počítači nový, kde jsem se hned přihlásila ke Chromu. Když jsem ale to stejné chtěla udělat i na telefonu s Androidem, nejde to. Pořád mi to píše v upozorněních můj starý email, chce po mě vyplnit heslo a možnost změny emailu tam nikde není. V nastavení jsem už přidala do mobilu ten nový účet, ale i tak mi nabízí jen ten starý. Mobil jsem už restartovala. Vážně si už nevím rady. :/

Původní neotázka
Nový účet Google – nejde na něj přihlásit na Androidu

Odpovědi
autacek

Starý účet musíš nejprve z telefou odstranit.

Chinchilla

Sice ted pouzivam iOS na iphone…

tezko rict co mas za verzi Androidu a typ telefonu,
ale podle googlu by to melo jit nasledovne:

0. Jdi do nastaveni zarizeni.

  1. klikni na Tab ucty (treti stranka v option = volby).
  2. klikni na Google Account (vyber ucet ktery chces smazat).
  3. Je potreba vypnout Stop Sync

Na telefonech Samsung se tato volba zobrazi po stisknuti a podrzeni Leveho tlacitka vedle tlacitka home
4. klini na Odstranit Ucet.

Kdyby to nepomohlo jeste bych uvazoval o resetu telefonu do tovarniho nastaveni … tim by se meli vymazat veskere uzivatelske informace … a potom to zadat znovu. To je celkem hrubsi metoda a mohla by jsi prijit o nektera dalsi
nastaveni, ktera jsi si udelala v telefonu … vcetne nastaveni vyzvaneni apod.

Mc Merkurion

… používám na mobilu tři google účty a nejni problém, když ti nabídne starej, prostě nabídku/předvy­plnění smaž a napiš novej …