EliškaG

Nový skůtr

Dobrý den, chci koupit skůtr a dívala jsem se na tento
http://aukro.cz/sku­tr-125ccm-s-dalkovym-startem-a-alarmem-akce-i2281807960.html
Samozřejmně prodejce ho chválí, ale chci se zeptat zda s tímto skůtrem nemáte někdo nějaké zkušenosti – cena je velice dobrá. Nemohu ani najít nějaké oficiální stránky výrobce.
Doplňuji:
Případně mi doporučte nějakou značku do které by se dalo jít. Jen prosím cenovou dostupnost. cca do 25 – 30 tis.

Odpovědi
anonym

Vypadá pěkně, ale s těch NoName značek bych měl strach, mají levnou konstrukci a nic nevydrží, stačí trošku razantnější jízda, pár skoků a může se stát, že se trochu ohne rám. Další problém vzniká se sháněním náhradních dílů.
Takže zde platí, že nízká cena bývá vyvážená nedostupností dílů, levnou výrobou.....

mojitek

Tu značku vůbec neznám a kvalitu už vůbec ne.Je to podezřele levný.Kvalita­..?Náhradní díly..?Nekupoval bych zajíce v pytli.Jukněte na nějaký třeba bazarový,ale s osvědčenou kvalitou.Třeba na Motoinzerce.cz,Mo­torkáři.cz.