Krčálek

Nový program v pořítači

Dnes jsem si stáhl docela dobrej program Google Earth a když jsem si četl návody tak jsem viděl ýe se tam dá nastavit tohle „přiblížení z vesmíru až na úroveň ulic“ ale jak jsem to četl dál nenašel jsem vůbec rady jak na to. tak prosím odpovědi jak to mám nastavit. Díky moc

Nejlepší odpověď
Pájo

Ovládání Google Earth je velmi intuitivní.
Do vyhledávače v levém horním rohu (po otevření aplikace) jednoduše napíšete název ulice, PSČ a název města… kliknete na tlačítko s lupou a zahájíte vyhledávání.
Ze základního pohledu na Zemi z kosmu se s vámi pak aplikace Google Earth snese cca do výšky 1 km a ukáže vámi zadané místo.
Tím je myšleno „přiblížení z vesmíru až na úroveň ulic“.
Pro další přiblížení použijte ovládací prvky v pravém horním rohu (pokud na ni nenajedete kurzorem „je neviditelná“. Přeji hodně zábavy.