Domiiiniii

Nový počítač a píská, když je vypnutý. Co s tím?

Jedná se o mini počítač ASUS VIVO PC VM42 a když je vypnutý, tak píská. Již už mám tento druhý a opět píská. Zda ho zase reklamovat?

Odpovědi
gecco

Reklamace…
Problém je hardwarový – tak ať se záruka ´snaží´…
😉
BTW – jen ze zajímavosti – proč sis pořídil/a něco takového?

zelí

Jo reklamace. A nejlíp si nech vrátit peníze, pač je to krám.
Zajímá mě to samé jako Gecco. Co vede člověka k tomu koupit si de facto netbook bez monitoru. Musí to mít nedostatek výkonu už když to ve fabrice balí do krabic. A co za pár let…

lexx

hardware pravděpodobně HDD nebo větrák (pokud nějaký je) ale že ve vypnutém stavu…odpoj od sítě a vyjmi na chvíli baterii co se bude dit

Domiiiniii

Odešel mi práce ASUS počítač po 10 letech a potřebovala jsem něco nového a něco, co stačí pro administrativní práci. Víc počítač nevyužívám, takže něco i finančně dostupného. A jaký byste mi teda poradili počítač? :)

gecco

Administrativní práce (+ nějaké to browsdání, filmy…), cca ve stejné ceně?

  1. libovolný levný notes (výhodou je přenosnost a monitor)
  2. ´klasický´ počítač (výhodou je relativně snadná možnost upgrade nebo opravy)

___
Tohle je předražená ´módní záležitost´…
😉

cochee

Mi se to zas až tak předražené nezdá. Jaký notes dostaneš za cca šestku? Zase jen nějaký Celeron a v něm větší HDD a víc RAMky nebude a displej bude málokdy 15,6, spíš nějaký 11,6 a to je vždy jen nouzovka, na administrativní práce musíš stejně připojit monitor, pořádnou klávesnici a pořádnou myš. A jak zelí žehrá na nedostatek výkonu, můžu ubezpečit, že i ten posratý Celer za 6k je určitě výkonnější než můj 10r starý jednojádrový Athlon XP a přesto si s ním bohatě vystačím na téměř cokoliv, co potřebuju, s přimhouřením oka umí i HD video 🙂

Zde bych ale asi žehral na nedobrou konstrukci. Něco je špatně, asi s chlazením, když se tohle děje.